İndirim!

Juul Pod – Mango (%5)

700.00

Tropikal meyve notları ile baharatlı mango aroması! JUUL kapsülü, lezzet gelişimini en üst düzeye çıkarmak ve sızıntıları neredeyse tamamen ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır; benzersiz patentli nikotin tuzu formülü, tokluk işlemini anında ve normal sigaralara benzer hale getirir. Bir kapsül (kartuş) ~ 200 nefes için tasarlanmıştır ve bir paket sigaraya eşdeğerdir. Kaplar (kartuşlar) 2 ve 4’lük paketler halinde bulunur, nikotin mukavemeti 59 mg / ml’dir.

Stokta yok

Açıklama

 

JUUL Nedir

Juul Pod – Mango (%5) , sigara içenlere gerçek bir alternatif arayan yetişkin sigara içenler için tasarlanmış, kullanımı kolay bir esigaradır. Cihazın gövdesi (titiz stres testi ile yapılmış olan) bataryayı, patenti bekleyen sıcaklık regülatörünü ve cihazın şarj seviyesinde algılamak için bir dizi sensör içermektedir.

JUUL’ü Benersiz Kılan Özellikleri Nedir ?

Sigara içenlerin memnuniyet standartlarını karşılamak için sigara nikotin seviyelerini, nikotin tuzları formülümüz JUULsalts ™ ile sigaraya benzer dayanımlı nikotin seviyelerine ulaştırıyoruz.
Tüm cihazlarımızda akıllı sıcaklık regülasyon teknolojisini kullanarak, malzemeyi optimum bir buharlaşma seviyesine getirerek, yanma durumuna gelmeden ısıtırız.
Tüm cihazlarımızı, sigara içenlerin alışılageldiği sadeliği yansıtmak ve buhar ürünlerine mümkün olduğunca uygun hale getirmek için kullanımı kolaylaştırıyoruz.
Buhar ürünlerine geçiş yapan mevcut yetişkin sigara içenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi yollar bulmak için sürekli araştırma yapıyor ve yenilik yapıyoruz.

Şarj Ne Kadar Gider ?

Kullanımınıza bağlı olarak ortalama 1 gün gider.

1 Pod Ne Kadar Kullanılır ? 

1 Pod ortalama 300 puf civarında gitmektedir.

USA ve UK Başlangıç Setleri Versiyonları Arasında Ne Farklar Vardır ?

JUUL her ülke için ayrı pod üretimleri vardır. Cihazlar aynıdır. Fakat podlar farklıdır. UK versiyonda %1.7 nikotin oranı vardır. USA versiyonda %5 nikotin oranı vardır.

JUUL Seri Numaramı Nerede Bulabilirim ?

JUUL Seri Numarası, JUUL logosunun hemen altında, cihazınızın arkasına kazınmış sekiz karakterden (harf ve rakam) oluşmaktadır.

JUUL pod’ları Kendi Likitimle Doldurabilir miyim ?

Sağlık ve güvenlik endişeleri için lütfen JUULpod’larınızı tekrar doldurmaya çalışmayın. Ürün kalitesini korumak için JUULpod’lar yeniden doldurma veya tekrar kullanım için tasarlanmamıştır.

Orijinal JUUL Ürünlerini Nereden Alabilirim ? 

Yetkisiz ve taklit ürünlere karşı mücadelemiz devam etmektedir. Müşterilere, yetkisiz satıcılardan JUUL ürünlerini satın alırken dikkatli olmalarını öneriyoruz. podturkiye.com , Türkiye’deki ürünlerimizin tek yetkili çevrimiçi kaynağıdır. Şahsen satın almayı tercih ederseniz, whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

İletişim;
WhatsApp
İnstagram

İstanbul ve diğer tüm şehirlerden Juul’u gün içinde elden veya kargo ile temin edebilirsiniz. Juul İstanbul, Juul Antalya, Juul İzmir, Juul Muğla, Juul Bodrum, Puff Bar Ankara, Puff Bar İstanbul, Puff Bar İzmir