PUFF BAR TÜRKİYE

Puff Bar Türkiye, JUUL ile birçok benzerliği paylaşır, ancak bazı temel farklılıkları vardır.

Tıpkı JUUL gibi, bir Puff Bar da bir cebe sığacak kadar küçüktür, bir USB flash sürücüye benzer ve bir buhar oluşturmak için e-sıvı içeren bir kartuşu ısıtır.

Her bir hazne cihaza önceden doldurulmuştur ve cihazın bataryası doludur. Buhar bittiğinde, yeniden doldurulamaz veya yeniden doldurulamaz – tek seferlik kullanımıyla JUUL’dan ayrı durur.

PUFF BAR NİKOTİN İÇERİR Mİ ?

Puff Bar, önceki nesil e-sigaralara kıyasla çok daha yüksek seviyelerde ve daha az tahrişe yol açan nikotin dağıtımına izin veren nikotin tuzlarını kullanır. Nikotin gücü, tıpkı JUUL gibi Puff ‘larda da % 5’e kadar çıkabilir.

Pek çok genç e-sigara kullanırken nikotin tüketiminin farkında değil. Aslında, Tobacco Control’de yayınlanan Nisan 2018 Truth Initiative® çalışmasının sonuçları, 15-24 yaş arası JUUL kullanıcılarının yaklaşık üçte ikisinin -% 63 – JUUL’un her zaman nikotin içerdiğinin farkında olmadığını gösteriyor. Sigara içen gençler sadece nikotin bağımlılığı riskini arttırmak ile kalmıyor aynı zamanda nikotine maruz kalmanın etkileri beyin gelişimine de zarar veriyor, sinir hücresinin işleyişini değiştiriyor ve beyin kimyasını değiştiriyor olabilir.

PUFF BAR ÇEVREYİ VE SAĞLIĞI NASIL ETKİLER ?

JUUL gibi e-sigaralar zaten çevresel endişeleri artırdı. JUUL kapsülleri genellikle onu çöpe atmaz ve tütün ürünü çöpü sorununu birleştirir. E-sigaralardaki kurşun ve nikel gibi ağır metaller ve nikotin sızdırabilir. Bu da e-sigaraları hem e-atık hem de biyolojik tehlike atığı olarak nitelendirebilir. Puff gibi bir e-sigaranın, yalnızca minimum talimat atma talimatı ile tek kullanımlık olarak pazarlanması, çevresel endişeleri yoğunlaştırır.

Gıda ve İlaç İdaresi, e-sigaraları tam olarak düzenleme görevini yerine getirmede başarısız olmaya devam ederken, 50 eyalette 60 ölümle birlikte 2.700’den fazla elektronik sigara ile ilgili hastalık vakası bildirilmiştir. Hakikat Girişimi, idareyi ve FDA’yı, politikasını yeniden gözden geçirmeye ve yasaların açıkça gerektirdiği pazar öncesi incelemeden geçene kadar tüm perakende satış mağazalarında aromalı tüm e-sigaralara erişimi kısıtlamaya şiddetle teşvik eder.

İstanbul ve diğer tüm şehirlerden Puff ‘u gün içinde elden veya kargo ile temin edebilirsiniz.
Juul İstanbul, Juul Antalya, Juul İzmir, Juul Muğla, Juul Bodrum, Puff Bar Ankara, Puff Bar İstanbul, Puff Bar İzmir

İLETİŞİM

WhatsApp
Telefon
instagram

podturkiye, juul pod
pod türkiye, puff bar