İndirim!

JUUL2 Pod – Crisp Methol

600.00

Açıklama

Juul2 Pod Nedir ?

Juul2 Pod, 2022 yılının başlarında piyasaya sürülen, Juul  tarafından üretilen bir elektronik sigaradır. Juul, elektronik sigara piyasasının büyük bir kısmını kapsamaktadır ve dünyanın en çok satan markasıdır.

Juul2 Kartuşları Nasıl Kullanılır ?

Juul2, diğer elektronik sigara ürünlerine göre kendine has ürettiği Juul 2 kartuşları ile kullanılır. Birçok farklı aromaya sahip olan Juul2, sadece orjinal podları ile kullanılabilmektedir. Farklı bir marka likit koyulmaması için pod sistemini daha komplike hale getirmişlerdir. Bu sayede, Juul2 cihazı ile kalitesiz likitler kullanılamayacaktır. Juul2 Pod kullanırken yapmanız gereken tek şey, cihazın üst kısmına kapsülü yerleştirmek ve puff alarak keyfini çıkarmak.

JUUL 2 Pod Aromaları

Orjinal Juul2, 5 farklı çeşit ile piyasaya sürülmüştür. Bunlar; Virginia Tobacco, Autumn Tobacco, Summer MentholRuby Menthol ve Crisp Menthol‘ dür. JUUL kartuşları, tüm farklı zevkler düşünülerek tasarlanmıştır ve hepsi, farklı bireysel tatları ortaya çıkarmak için kaliteli malzemelerle üretilmiştir. JUUL2 kapsülleri 2 li paketler halinde satılmaktadır.

Teknik Bilgiler

Juul2 kartuşlarının her bir kapsülü 18mg (%1.8) nikotin içerir. Her bir kartuş, sizin çekme gücünüze bağlı olarak 250-350 arası puff içerir. 1.2 ml e-sıvı içerir ve Juul2 kapsülleri sadece Juul2 cihazi ile uyumludur. Juul2 kapsülleri, sigara hazzını yaşatmak için daha güçlü bir nikotin tuzları kullanmaktadır.

Juul vs Juul2

Juul ve Juul2, her iki cihazında kendine has kapsülleri bulunmaktadır. Juul2 kapsülleri Juul’ e göre %70 daha fazla likite sahiptir. Juul2 cihazı, eski cihaza göre pil ömrü daha uzundur. Tasarım açısından da çok büyük farklara sahiptir ve Juul2 cihazının Led Işıkları ve görüntüsü çok daha zarif ve teknolojiktir.

Orijinal JUUL2 POD Ürünlerini Nereden Alabilirim ? 

Yetkisiz ve taklit ürünlere karşı mücadelemiz devam etmektedir. Müşterilere, yetkisiz satıcılardan JUUL2 POD ürünlerini satın alırken dikkatli olmalarını öneriyoruz. podturkiye.com , Türkiye’deki ürünlerimizin tek yetkili çevrimiçi kaynağıdır. Şahsen satın almayı tercih ederseniz, whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

İletişim;
WhatsApp
İnstagram

İstanbul ve diğer tüm şehirlerden Juul’u gün içinde elden veya kargo ile temin edebilirsiniz. Juul İstanbul, Juul Antalya, Juul İzmir, Juul Muğla, Juul Bodrum, Puff Bar Ankara, Puff Bar İstanbul, Puff Bar İzmir