İndirim!

GEM PODS – Apple

450.00

  • Juul uyumlu
  • (%6) & (%2) Nikotin oranı seçenekleri bulunmaktadır.
  • Elma aroması
  • Her pod, değiştirilmesi gerekmeden önce yaklaşık 300 nefes verir
  • Her kapsül 1.0 ml önceden doldurulmuş nikotin tuzu e-sıvı içerir
  • Her Paket 4 kartuş ile birlikte gelir.

Açıklama

Gem Pods Apple – Juul Cihaz ile uyumludur.

GEM PODS Apple, JUUL cihazı ile kullanılabilen kapsüllerdir. Juul Pod fiyatlarının artışı sebebi ile büyük ilgi gören GEM PODS Türkiye, hem tad olarak hem de nikotin doyuruculuğu açısından JUUL PODs’ lar ile çok benzerlerdir. Bu kapsüller, Juul kapsüllerine göre çok daha fazla aroma çeşidine sahiptir. Bu kapsüllerin kaliteli üretimi sayesinde, kapsüllerde olan akma ihtimali sıfıra indirgenmiştir. Her bir kapsül istendiğinde farkli bir likit ile tekrardan doldurulabilir. JUUL cihazından vazgeçemiyorsanız, ama istediğiniz aromayı bulmakta problem çekiyorsanız GEM PODS ‘ lar bu problemi ortadan kaldırıyor.

İçerik

GEM PODS Apple, gerçeğe mümkün olduğunca yaklaşmak için, geleneksel JUUL kapsülleri 50 mg nikotin tuzu e-sıvı içerdiğinden, bu ürün yeniden Doldurulabilir JUUL kapsüllerinde 50 mg nikotin gücüne sahip nikotin tuzu suyu kullanın. Optimum fitilleme ve lezzet için %50-80 PG sıvı kullanılmasını önerir.

Kim Tarafından Üretiliyor ?

Uzak doğulu arkadaşların ürettiği bu ürün, gün geçtikçe daha da ilgi odağı olmayı hedefliyor ve başarıyorlar. Şimdiden satışları bütün dünya da çokça arttı ve artmaya devam ediyor. Sizde GEM PODS sahibi olmak istiyorsanız www.podturkiye.com dan bizlere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

Her bir GEM PODS Apple başlığı 300 ila 400 çekim arasındadır. Nikotin oranları açısından ele alınacak ise, düşük nikotin severler için %2 lik seçenek mevcut, yüksek nikotin için ise %6 ‘ lık seçenekler GEM PODS ‘ lar için mevcuttur. Her bir kapsül, 1.0 ml önceden doldurulmuş  nikotin salt likidi içerir, ve her pakette 4 kapsül başlığı mevcuttur. Bu kapsüllere ulaşmak için, www.podturkiye.com adresini ziyaret edebilir, İstanbul içi hızlı kurye teslimatından faydalanabilir ve bütün Türkiye’ ye kapıda ödeme ile gönderimlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul ve diğer tüm şehirlerden GEM Pods ‘u gün içinde elden veya kargo ile temin edebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi ( JUUL, KENT GLO, IQOS, PUFF ) sipariş vermek ve incelemek için www.podturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Juul İstanbul, Juul Antalya, Juul İzmir, Juul Muğla, Juul Bodrum

podturkiye, juul pod
PODTURKİYE, GEM PODS Türkiye

İletişim

WhatsApp Telefon instagram

podturkiye, juul pod
PODTURKİYE, GEM PODS Türkiye