Juul, Türkiye de ve Dünya da çoğu sigara ve tütün kullanıcısı tarafından büyük ilgi gösterilen şık görünümlü kullanımı kolay ve pratik olan cebinizde ağırlık yapmayan USB ile kolayca şarj edilebilen Pod ve Cihazı, Pod Türkiye sayesinde Ankara da ve tüm Türkiye’de!

Elektronik sigara piyasasında dünya devi olan Labs ürünü olan POD ve JUUL Cihaz ürünlerini web sitemizden kapıda ödeme ve havale ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler sistemimize düştüğü anda güvenli ve steril bir şekilde hazırlanır. aynı gün kargoya teslim edilir. Bu sayede sizlere 1 – 3 iş günü içerisinde teslimatı sağlanır.

Pod Türkiye olarak tüm Cihaz ve Pod larımız Orijinaldir kesinlikle yan sanayi veya sahte ürün satışımız bulunmamaktadır. Satış sonrası bizden sahte veya yan sanayi ürün aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim seçeneklerinden veya sitemiz üzerindeki canlı desteğimize bağlanarak bizimle iletişime geçerek sorununuzu bizlere iletebilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye sipariş vermek için sitemizdeki ürünleri incelemeyi unutmayın. Ürünlerin açıklama kısımlarında bulunan nikotin ve aroma seçeneklerinden size en uygunu seçip sipariş verebilirsiniz. Cihaz için sitemizde bulunan cihaz kategorisinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ürünlerin açıklamasında bulunan videodan nasıl kullanacağınızı öğrenip Pod Türkiye güvencesi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer sitemiz de bulunmayan bir çeşit veya elektronik sigara arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek temin ettirebilirsiniz.

Gıda ve İlaç İdaresi, e-sigaraları tam olarak düzenleme görevini yerine getirmede başarısız olmaya devam ederken, 50 eyalette 60 ölümle birlikte 2.700’den fazla elektronik sigara ile ilgili hastalık vakası bildirilmiştir. Hakikat Girişimi, idareyi ve FDA’yı, politikasını yeniden gözden geçirmeye ve yasaların açıkça gerektirdiği pazar öncesi incelemeden geçene kadar tüm perakende satış mağazalarında aromalı tüm e-sigaralara erişimi kısıtlamaya şiddetle teşvik eder.

Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz, satış öncesi ve satış sonrası en güvenilir desteği bizlerden alabilirsiniz. Sonucunda sigarayı bırakarak sahibi olabilirsiniz.

Ankara ve diğer tüm şehirlerden Pod’u gün içinde elden veya kargo ile temin edebilirsiniz.

Juul İstanbul, Juul Antalya, Juul İzmir, Juul Muğla, Juul Bodrum

İLETİŞİM

WhatsApp
Telefon
instagram

podturkiye, juul pod
pod türkiye, JUUL